Teraz jest 31 mar 2020, 10:12

Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zapisy na multisesję - Jankoś
PostNapisane: 28 lip 2014, 23:44 
Offline
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2008, 12:31
Posty: 5119
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Polubił post: 619 razy
Polubiono jego post: 254 razy
Oliver McGregor lat 53(Szocja) – działomistrz
To właśnie o takich jak Ty mówi się „Zejman” prawdziwy wilk morski, byłeś Kaprem w służbie Avalonu, zwykłym piratem, pływałeś na okrętach wojennych. Do wszystkiego doszedłeś ciężką pracą i wszystkiego nauczyłeś się sam. Kochasz tak naprawdę trzy rzeczy: morze, eksplozje i żeglarskie opowieści. Znasz ich mnóstwo tak jak wszystkie możliwe legendy i przesądy(w które zresztą głęboko wierzysz. Z radością dzielisz się nimi z niej doświadczonymi żeglarzami ,a jak trzeba to i ze szczurami lądowymi. Jesteś w gruncie rzeczy pomocnym ,dobrym człowiekiem z ogromnym doświadczeniem, które sprawia ,że znasz się choć trochę na każdym aspekcie żeglugi. Jesteś znakomity w karczemnych bijatykach,znacznie gorzej strzelasz niż walczysz wręcz.
Wada -Żarliwy – Miewasz wyłącznie zdecydowane poglądy. Jeśli już w coś wierzysz, to jakby od tego zależało Twoje życie. A jeśli nie pokładasz w czymś wiary, nienawidzisz tego z całej mocy. MG może aktywować tę Przywarę, by zmusić cię do obrony poglądów, choćby czas i miejsce były po temu jak najgorsze.
Zaleta - Przyjazny. Los obdarzył cię ujmującą osobowością, dzięki której z łatwością zjednujesz sobie ludzi i zawiązujesz przyjaźnie. Dzięki temu, za każdym razem, gdy trzeba wyciągnąć cię z kłopotów, pojawia się chętny do pomocy znajomek.

Major Francis Talleyrand lat 35(Montainge) – oficer

Jesteś jednym z bohaterów reduty Montegue`a, to właśnie Ty stałeś w pierwszym szeregu strzelców, którzy likwidowali oficerów Castillie broniąc pałacu. Pochodzisz ze starej choć zubożałej rodziny szlacheckiej, przed redutą walczyłeś w wielu oddziałach jako najemnik bardzo szybko awansując. Świetnie strzelasz ,to Twoja prawdziwa pasja, wolne chwile poświęcasz na próby udoskonalenia swojego muszkietu, w młodości praktykowałeś u rusznikarza więc trochę znasz się na rzeczy. Jesteś też naprawdę świetnym dowódcą wymagającym, dbającym o dyscyplinę ,ale kiedy jest na to czas i potrafisz wypić czy pożartować z żołnierzami niższego stanu i niższych stopni.W tej chwili szukasz nowego zajęcia i nowych wyzwań.
Zaleta: Genialny strzelec – dodatkowa kostka przy strzałach z muszkietu
Wada: Uprzedzony – Castille
Szybko wyrabiasz sobie opinie i bardzo powoli je zmieniasz, zwykłeś też oceniać ludzi po wyglądzie. Ktoś, kto ubiera się jak pirat, musi być przecież łotrem i psem bez honoru, choćby nie wiem jak wielką klasę okazywał. Jeśli kogo pokrywa błoto, znaczy, że jest wieśniakiem, a kobieta, która za dużo odsłania to niechybnie prostytutka.

Konrad Raden lat 31(Eisen)-szlachcic
Pochodzisz bardzo zamożnej szlacheckiej rodziny, mimo wojny domowej utrzymaliście znaczną część majątku i wpływów. Byłeś najstarszym synem i pierwotnie miałeś odziedziczyć tytuł i majątek. To już odległa przeszłość. Dawno temu zostałeś wydziedziczony i pozbawiony majątku. Od zawsze fascynowały Cię tajemnice ,szyfry, stare mapy pilnie więc uczyłeś się najpierw od guwerenów w domu ,a potem na uniwersytecie w tle jednak pojawiały się kolejne występki, kontakty z przestępczym podziemiem,fałszerstw,kradzieże. Zazwyczaj nie dla pieniędzy bo tych jeszcze Ci nie brakowało , ale by dowiedzieć się więcej, dotrzeć do ukrytych artefaktów ,starych pergaminów. Stałeś się raczej zamknięty w sobie i nabrałeś ironicznego poczucia humoru W pewnych kręgach w Eisen stałeś się cenionym specjalistom od kartografii i kryptografii. Kłopoty jednak narastały i zostałeś zmuszony poszukać szczęścia daleko od domu.
Wada – Arogancki
Święcie wierzysz, żeś jest lepszy od innych. Masz najlepsze pomysły, najmodniejsze ubrania i z przyjemnością dowodzisz, jak bardzo nad wszystkimi górujesz.
Zaleta – Obdarzony intuicją
Jakimś cudem wiesz zwykle o rzeczach, o których wiedzieć nie powinieneś. Czasem wpada ci do głowy jakaś myśl, prowadząc do wniosków, na które nie wpadłby nikt inny. Nie zawsze, oczywiście, przeczucie pozwala ci znaleźć odpowiedź, nad którą rozmyślałeś, zwykle jednak prowadzi cię we właściwą stronę


Kapitan Olaf Gunarson(lat 44) Vendel – żeglarz
byłbyś prawdopodobnie najlepszy kapitanem i szyprem na wszystkich sześciu morzach gdyby nie Twja skłonność do ryzyka zakrawająca na szaleństwo. Ludzie często boją się Ciebie bo tak samo głośno śmiejesz się podczas najgorszego sztormu jak i nagorętszej bitwy. Niesłusznie, w gruncie rzeczy jesteś zwłaszcza jak na Vendelczyka dość łagodnym człowiekiem. Po prostu kochasz morze zawsze w każdej chwili i sytuacji no i nie znasz uczucia strachu. Nie kończyłeś ządnych szkół czy akademii ,ale morze czujesz jaki nikt inny ,jesteś też dobrym nawigatorem. Ludzie ,którymi dowodzisz najczęściej początkowo uważają Cię za niebezpiecznego szaleńca ,ale po kilku wspólnych przeżyciach poszliby za Tobą w ogień. Pływałeś nawet do Kitaju i w okolice siedzib Tiurków. Czas na lądzie to dla Ciebie czas stracony. Mimo wszystko kilka razu zdarzyło Ci się przesadzić i dlatego straciłeś dowództwo jednej z większych flot Vendelu. Do dziś nie rozmuiesz czemu ,przecież wygrałeś bitwę ,co z tego ,że straciłeś przy okazji ładunek, najważniejsze ,że tamci poszli na dno.
Wada – Lekkomyślny
Nie wiesz co to strach, Niestety, strach to ważny sygnał, który powstrzymuje wielu ludzi przed niepotrzebną brawurą. Pewnie, nie drżą ci łydki na widok najstraszniejszego nawet monstrum – z drugiej jednak strony, nie wycofasz się, gdy przeciwnik zacznie nad tobą górować.
Zaleta – szczęśliwy
Drobne, pechowe zdarzenia, będące udziałem wszystkich ludzi, ciebie zdają się omijać. Koń, na którym jeździsz, nigdy nie przebiega pod nisko rosnącym konarem, nie zdarza ci się też wpaść do wody, gdy wpinasz się po burcie statku.

Selena Martinez(29 lat) Castilie - zwiadowca
Pochodzisz z samego południa Castille. Z bardzo niewielkiej,ubogiej wioski rybackiej. Chociaż lubiłaś pływać jeszcze bardziej lubilaś polować ,tropić i zwiedzać nieznane terneny. Udało Ci się niemal cudem zaciągnąć do armii jako zwiadowca. Po kilku latach znudziłaś się i dołączyłaś do wypraw handlowo-przemytniczych na wyspy nad Morzem Zakazanym i na Ziemie Tiurków ,a potem jeszcze dalej na wyspy zamieszkane przez barbarzyńców i obfitujące w artefakty ,drogie kamienie i przyprawy. Jesteś jednym z bardzo nielicznych zwiadowców-przewodników, którzy znają choć trochę tamte rejony. Choć poznałaś świat lepiej niż większość arystokratów pozostajesz w głębi duszy prostą dziewczyną nie narzucającą swojego zdania i osoby innym. Jednak kiedy zaczynają się tematy i sprawy w których jesteś ekspertem stajesz się niezwykle stanowcza oraz pewna siebie.
Wada - Dumna
Nie zwykła przyjmować niczyjej pomocy. Jeśli prezent lub propozycja współpracy choć najdelikatniej trąci współczuciem czy politowaniem, z miejsca reagujesz świętym oburzeniem i wyniośle rzecz odrzucasz.
Zaleta - Spostrzegawczy.
Zwracasz pilną uwagę na szczegóły. Dostrzeżesz delikatne migotanie tajnego przejścia i wrogie spojrzenie, którym tamta dama przeszywa twojego rozmówcę. Przez całe życie pilnie się przypatrujesz i nigdy nie przegapiłaś ważnej wskazówki.

Apolonia Clemenza(21 lat) Vodace – wiedźma
Jesteś prawdziwą buntowniczką od zawsze sprowadzającą n siebie i innych kłopoty, ale posiadzasz też niesamowity urok i urodę sprawiające ,że wszyscy Ci wybaczają. No prawie wszyscy bo Twoje Mistrzynie jakoś nie dają się na to nabrać. Miałaś już absolutnie dość wypełniania poleceń i po prostu uciekłaś. Teraz jak najszybciej chcesz opuścić Vodace i udać się rejs,najlepiej długi i daleki. Zawsze lubiłaś statki i morze ,a przecież nawet nie lubiące Cię mistrzynie twierdziły ,że masz ogromny talent więc bez problemu znajdziesz statek na ,którym Cię zatrudnią. Zresztą jesteś wieczną optymistką więc jesteś absolutnie pewna ,że Ci się uda. Trochę obawiasz się niewygód związanych z podróżą ,ale wszyscy na pewno będą mili i na pewno Ci pomogą. Jesteś zresztą wymarzonym towarzyszem podróży ,zawsze uśmiechnięta ,towarzyska i cieka świata. Czasem aż za bardzo. Złośliwi powiedzieli by ,że jesteś roztrzepana i nierozsądna ,ale to przecież nieprawda. Twoja moc jest dużo większa niż Twoja wiedza w końcu wykłady były takie nudne…
Wada – Uparta
Nieczęsto zmieniasz zdanie – przynajmniej nie za ludzkiej pamięci. Gdy raz się na coś zdecydujesz, działasz zgodnie z postanowieniem, choćby się waliło i paliło. Gdy ktoś przestrzega, że się mylisz, zwykle odwracasz się do niego plecami i robisz swoje.
Zaleta - Przyjazna
Los obdarzył cię ujmującą osobowością, dzięki której z łatwością zjednujesz sobie ludzi i zawiązujesz przyjaźnie. Dzięki temu, za każdym razem, gdy trzeba wyciągnąć cię z kłopotów, pojawia się chętny do pomocy znajomek.

_________________
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!


Góra
  Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapisy na multisesję - Jankoś
PostNapisane: 28 lip 2014, 23:57 
Offline
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala

Dołączył(a): 02 sie 2011, 13:29
Posty: 20
Lokalizacja: Obóz Banitów Łódź
Polubił post: 1 razy
Polubiono jego post: 3 razy
Major Francis Talleyrand lat 35(Montainge) – oficer

_________________
Czy dziurka Taty śmierdzi?


Góra
  Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapisy na multisesję - Jankoś
PostNapisane: 28 lip 2014, 23:58 
Offline
Pała nie topór
Pała nie topór

Dołączył(a): 01 sie 2011, 17:23
Posty: 12
Lokalizacja: Obóz Banitów
Polubił post: 0 razy
Polubiono jego post: 0 razy
Apolonia Clemenza(21 lat) Vodace – wiedźma


Góra
  Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapisy na multisesję - Jankoś
PostNapisane: 29 lip 2014, 00:54 
Offline
Pała nie topór
Pała nie topór

Dołączył(a): 29 lip 2014, 00:52
Posty: 1
Polubił post: 0 razy
Polubiono jego post: 0 razy
Selena Martinez(29 lat) Castilie - zwiadowca


Góra
  Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapisy na multisesję - Jankoś
PostNapisane: 29 lip 2014, 01:14 
Offline
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2008, 21:25
Posty: 75
Lokalizacja: Nysa
Polubił post: 5 razy
Polubiono jego post: 0 razy
Konrad Raden lat 31(Eisen)-szlachcic


Góra
  Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zapisy na multisesję - Jankoś
PostNapisane: 29 lip 2014, 11:59 
Offline
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 sie 2013, 00:00
Posty: 81
Polubił post: 19 razy
Polubiono jego post: 13 razy
Kapitan Olaf Gunarson(lat 44) Vendel – żeglarz

_________________
Serdecznie pozdrawiam
Michał Owczarek :)


Góra
  Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl