Topory
https://forum.topory.org/

Zdjęcia z Toporiady
https://forum.topory.org/viewtopic.php?f=43&t=1744
Strona 1 z 1

Autor:  Hunter [ 14 sie 2013, 11:48 ]
Tytuł:  Zdjęcia z Toporiady

Jak co roku będziemy bardzo wdzięczni za wrzucanie zdjęć i filmów na nasz serwer FTP.

Najprościej to zrobić wchodząc za pomocą Exploratora Windows (NIE Internet Explorera, tylko programu w którym przeglądamy, kopiujemy itp. pliki na naszym dysku twardym) pod następujący adres:
ftp://toporiada2012%40topory.piechdesig ... oriada2013

Następnie zwyczajnie tak jak na naszym dysku twardym zakładamy katalog nadając mu nazwę autora zdjęć, wchodzimy do niego i kopiujemy tam zdjęcia.

Jeśli ktoś miałby problem to podaje link do filmiku instruktażowego, można też zawsze bezpośrednio mnie o coś zapytać :) :
http://www.youtube.com/watch?v=UFtQpuwV ... e=youtu.be

Link w filmiku jest minimalnie inny niż ten tutaj, ponieważ filmik jest z zeszłego roku a bez sensu tracić czas na robienie nowego ;) W każdym razie odpowiedni link jest tu a nie w filmiku.

Wrzucenie zdjęć potraktuję, jako zgodę na wrzucenie ich na naszą stronę internetową :P Nazywając galerię z nimi tak jak będzie nazwany katalog :)

Z góry dzięki!

Autor:  Kanem [ 24 wrz 2013, 14:12 ]
Tytuł:  Re: Zdjęcia z Toporiady

Co do zdjęć mam takie pytanie, czy na stronie Toporów zostana zamieszczone zdjęcia z edycji 2012 i 2013 w tej samej formie jak 2011 w dół tzn w Galeri a nie tylko na FTP?

Autor:  Hunter [ 24 wrz 2013, 14:53 ]
Tytuł:  Re: Zdjęcia z Toporiady

Mam nadzieję, że będą. Od dość długiego czasu nie pojawiają się na naszej stronie zdjęcia nie tylko z Toporiady, ale ze wszystkich naszych inicjatyw. Dzieje się tak dla tego, że jest ich bardzo dużo a trzeba je wrzucać pojedynczo przez co jest to bardzo czasochłonne.
Od jakiegoś czas odpuściłem sobie to, czekając z wrzuceniem wszystkich zaległych fotek na raz po przebudowie strony która w założeniu ma też bardziej zautomatyzować te mechanizmy. Jednak z różnych, niezależnych ode mnie względów od bardzo dawna ciągle się to przesuwa w czasie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/