Topory
https://forum.topory.org/

LARP ALICJA W KRAINIE CZARÓW
https://forum.topory.org/viewtopic.php?f=43&t=1721
Strona 1 z 1

Autor:  Olynka Badi [ 25 lip 2013, 11:02 ]
Tytuł:  LARP ALICJA W KRAINIE CZARÓW

ŁONDERLAND, BEJBE!

Kraina Czarów nie jest miejscem. Kraina Czarów jest stanem umysłu, jest szaleństwem. Chcielibyście tam iść? Czeka tam obłęd, szaleństwo, zguba i odkrycie nowej tożsamości. A wiesz, że obłęd nie jest stanem umysłu, tylko miejscem? Balansując na granicy, nie będziemy ani w rzeczywistości, ani w nierzeczywistości. Masz odwagę podjąć wyznanie?

Alicja była zawsze ciekawa świata. Wciąż poszukiwała nowości i miała setki przyjaciół, których widziała w lustrze, po drugiej stronie dokładnie. Pewnie teraz grupa znanych psychologów i psychiatrów po odbyciu decydującego posiedzenia, stwierdziłoby bezsprzecznie schizofrenię, bo wybujała wyobraźnia to już szaleństwo.

Jesteśmy szaleni? Ruszajmy w podróż.Pewnego słonecznego dnia, będąc znudzona codziennymi czynnościami, wpadłam do króliczej nory A może te czynności były niecodzienne? W końcu picie czeskiego alkoholu, tym bardziej czeskiego absyntu, to czynności zdecydowanie dla odważnych, stąd może ten biały królik i czarna dziura? Ale jak to, że na czarnej dziurze z reguły kończy się świat, a tu Dziadek tylko wie, a może tylko Rambogąsiennica, co to za świat dalej. Powiedziałabym, że więcej nie piję, ale to brudne kłamstewko. Zagrajmy w grę w takim razie. Czy się różni kruk od biurka?

Śmiałkowie, którzy mają na tyle odwagi albo głupoty, a co najważniejsze zdrowej wątroby, muszą podzielić się na 2-3 osobowe drużyny i rozpocząć swoją przygodę. Największym waszym marzeniem jest dostanie się na turniej Czerwonej Królowej. Kto o tym nie marzy, zostanie ścięty. Zwycięzcy może nie będą ścięci. A czy warto się dostać? Nie przekonacie się dopóki nie spróbujecie. Jedno jest pewne - odwiedzić dwór Czerwonej Królowej to niezapomniane doświadczenie. A spełnienie jednego życzenia przez Czerwona Królową to rzecz niecodzienna, a bliska niemożliwej. Pamiętajcie, że w tej krainie przemoc jest domeną Czerwonej Królowej i nikt inny nie może się jej dopuszczać, bo od razu nawet w najdalszym zakątku padnie i dokona się polecenie „Ściąć go!”.


Uczestnicy odbywają długą i pełną niespodzianek podróż, aby zdobyć zaproszenia na turniej Królowej.

Autor:  Olynka Badi [ 25 lip 2013, 11:03 ]
Tytuł:  Re: LARP ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Do obsadzenia jest 6 ról BN-ów. Bardzo proszę o zgłoszenia na priv. Wtedy wyślę rolę!

Autor:  Olynka Badi [ 25 lip 2013, 12:30 ]
Tytuł:  Re: LARP ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Zostały już tylko 4 rolę dla BN-ów. Czekam na zgłoszenia!

Autor:  Olynka Badi [ 31 lip 2013, 14:33 ]
Tytuł:  Re: LARP ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Niestety nie będę dla Was prowadzić LARPa, ponieważ spełniło się moje największe marzenia i zostałam oddelegowana z redakcji na akredytację fotopress na największy drum and bassowy festiwal w Europie - Let It Roll.

Moje obowiązki przejmuje Joanna Kruczyk - Szalony Kapelusznik. Kierujcie do niej wszystkie pytania. Pozdrawiam!!! I bawcie się dobrze!

Autor:  Aćka [ 31 lip 2013, 14:40 ]
Tytuł:  Re: LARP ALICJA W KRAINIE CZARÓW

Potrzebuję jeszcze dwóch BN-ów na tego przewspaniałego larpa, chętnych jest mnóstwo, ale nie posiadają oni wymaganego doświadczenia. Do zgłoszeń proszę dołączyć CV w postaci rysunku w paintcie, list motywacyjny, łapówkę w wysokości 1000k gold, oraz parę świeżych skarpetek.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/