Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Teraz jest 20 sty 2018, 00:06

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Organizacja.
PostNapisane: 27 cze 2011, 14:01 
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana

Polubił post: 115 razy
Polubiono jego post: 110 razy
Nie chcę komentować nie właściwych odzywek obu ze stron, ale prosił bym was tylko o zachowanie kultury na forum i nie podsycanie dalszych bezsensownych sprzeczek.

Co do obiadów to pomysł z kilkoma daniami do wyboru wcale nie jest taki zły i warto było by go chociaż przedyskutować.
Mi obiady na prawdę smakują na naszym konwencie, ale jak by zamiast powiedzmy 100 litrów zalewajki było by 50l jakiegoś powiedzmy krupniku i 50l zalewajki to by też nie było źle. Wiadomo, wszystko można poprawić, może od razu nie wyskoczymy z 7 daniami do wyboru, ale może jakiś krok do przodu da się zrobić.
To tylko pomysł, ostatnie słowo mają nasze kochane kucharki i chyba Pan Skarbnik:)

Ostatnio edytowano 27 cze 2011, 16:13 przez daf, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 27 cze 2011, 14:19 
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala

Polubił post: 0 razy
Polubiono jego post: 2 razy
Ja na waszym miejscu w ogóle zainteresował się szansą dostania dotacji z Unii. Wspomniany wyżej przeze mnie Goblkon miał dotacje coś koło 40 tyś zł z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Tzn podejrzewam że w tym roku nie da rady na coś takiego się porwać, ale w przyszłym możecie kombinować. Zwłaszcza ze macie stowarzyszenie z osobowością prawną, nie?

PostNapisane: 27 cze 2011, 16:38 
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala

Polubił post: 0 razy
Polubiono jego post: 1 razy
Olynka Badi- bardzo dziękuję za słowo podsumowania, jakie zawarłaś w poście. Właśnie o to mi się rozchodziło, że szkoda czyjejś pracy, którą włożono w sprawienie wyżerki.
Nie wiedziałam tylko że taka wielka sprawa z tego wyjdzie i że tak niespodziewane plony wyda.
Ślimaku- doceniam czyn obrony mej osoby, ale jak to mówią- dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane. Widać w moim przypadku to się sprawdza. ;)

Wracając do tematu, to skoro obiady mają łączyć uczestników Toporiady, to w tym roku też biegnę z michą do kuchni. Wezmę parówy sojowe i będę współbraci nimi straszyć ^^. Bóóóójcie się?

Ostatnio edytowano 27 cze 2011, 18:52 przez Elwira, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 27 cze 2011, 17:06 
Katowski No. 666
Katowski No. 666

Polubił post: 165 razy
Polubiono jego post: 87 razy
Choć podział obiadów można zastosować na wegetariańskie zupy i zupy dla mięsożerców. Pomyślimy nad tym :)

Lubią to!: 1 osób
Riff(27 cze 2011, 19:11)

PostNapisane: 27 cze 2011, 19:10 
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala

Polubił post: 1 razy
Widzę że temat zupy stał się gorący na forum Toporów :o

Chętnie, jeżeli jest taka możliwość, dołożyłbym swoich męskich dłoni do produkcji zupy toporowej. Pomoc swa Waszmościom oferuję gdyż pomysł na stworzenie zupy wegetariańskiej prosty mam a i w koszcie prawie żaden:
-zanim do gara zacnego składniki mięsne powędrują, można by takową zupę (już przyprawioną) przelać do innego naczynia (tzn rozdzielić wedle uznania) i do jednej dorzucić mięcho a do drugiej nie. I tak oto mamy dwa gary jeden wegetariański a drugi z mięchem. :D

Tego świata, jednego i tego samego świata wszechrzeczy, nie stworzył ni żaden z bogów, ani żaden z ludzi, lecz był on, jest i będzie wiecznie żyjącym ogniem za­palającym się według miary i według miary gasnącym.

PostNapisane: 27 cze 2011, 20:49 
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana

Polubił post: 4 razy
Polubiono jego post: 195 razy
Tyle, że bulion będący podstawą niemal każdej polskiej zupy zaczyna się robić od tego, że wrzuca się doń mięcho lub chociaż kość i tu jest wół i kurczak pogrzebany...

Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.

PostNapisane: 27 cze 2011, 21:13 
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka

Polubił post: 7 razy
Polubiono jego post: 7 razy
Kwestia zupy;P

Nie każdą, sporą część acz nie wszystkie.

PostNapisane: 27 cze 2011, 22:26 
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana

Polubił post: 4 razy
Polubiono jego post: 195 razy
Ślimak napisał(a):
niemal każdej

Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.

Lubią to!: 2 osób
Sekret(28 cze 2011, 08:40), Xarion(27 cze 2011, 22:38)

PostNapisane: 28 cze 2011, 15:59 
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala

Polubił post: 1 razy
Zależy jak się chce gotować.
Moje małe doświadczenie dało mi tyle do świadomości iż każdą zupę bez wyjątków można ugotować na kilka sposobów, a i w efekcie smakowym wyjdzie taka sama. W końcu na coś ten gastronomik się przysłużył. :twisted:
Jak chcecie ja tylko rzuciłem pomysł i mam nadzieje że nie oberwie mi się za niego ;)

Tego świata, jednego i tego samego świata wszechrzeczy, nie stworzył ni żaden z bogów, ani żaden z ludzi, lecz był on, jest i będzie wiecznie żyjącym ogniem za­palającym się według miary i według miary gasnącym.

PostNapisane: 28 cze 2011, 21:09 
Postrach tajgi
Postrach tajgi

Polubił post: 45 razy
Polubiono jego post: 64 razy
Zupa, bluzgi i wegetarianie - najgorętszy temat forum Topory. End of world is nigh :)

Lubią to!: 3 osób
Aćka(29 cze 2011, 13:48), Hunter(29 cze 2011, 17:04), Olynka Badi(29 cze 2011, 07:48)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona